U duhu ramazana, mjeseca solidarnosti, zajedništva i međusobnog poštovanja, kolektiv Srednjoškolskog centra „Nedžad Ibrišimović“ Ilijaš organizovao je zajednički iftar.
Ovaj susret bio je prilika da se uposlenici škole okupe u toploj i prijateljskoj atmosferi, podijele trenutke radosti i dodatno učvrste međusobne odnose.
Zajednički iftar protekao je u lijepom druženju, podsjećajući sve prisutne na vrijednosti svetog mjeseca – razumijevanje, zahvalnost i brigu jednih za druge.
Ovakvi trenuci doprinose jačanju kolegijalnosti i osjećaja pripadnosti kolektivu.
Uz želju da ramazanski dani svima donesu mir, zdravlje i blagostanje, kolektiv Srednjoškolskog centra „Nedžad Ibrišimović“ Ilijaš nastavlja njegovati duh zajedništva i
međusobnog uvažavanja kako u školi, tako i izvan nje.